הקמת תשתיות למערכת גז

חברתנו מתמחה בהתקנת מערכות גז מתקדמות שילוו את הלקוח לאורך כל שנותיו במקום העבודה ללא דופי, יש ברשותינו את כל הידע לעבודות פרויקטים מהמובילים בשוק בידיע ברורה שהתוצאה הסופית והעבודה האיכותית היא במקום הראשון. לכל בית חדש בישראל צריך להקים תשתית גז חדשה. 

התקנת ברזים חשמלים

ברז גז חשמלי הוא ברז שעובד על מערכת חשמית ומקבל פקודות לעבודה יעילה ובטיחותית יותר של הגז. הברז החכם יודע לזהות דליפה של גז ובכך למנוע צרות שיכולות להגמר באסון, הברז עצמו מיועד למוסדות ותפקידו לא בא על חשבון צינור גז רגיל אלא כתוסף שעובד איתו במקביל.

התקנת נקודות גז

התקנה של נקודות גז דורשת את היכולות המקצועיות שכאן ניתן למצוא ובשפע , בכדי להפעיל כריים לבישול טוב צריך נקודת גז שתעבוד ללא סתימות ודליפות מיותרות לכן כדאי מאוד לבחור את הגורם הנכון שיבוא ויבצע את הפעולה ללא פשרות. ההתקנה תתבצע במקום שנבדק מבעוד מועד ותתאפשר לכך. 

כיוון להבות

בחברתנו שירותי גז היא עניין של ניסיון ומקצועיות לכן כל הדברים הנלווים לנושא הם מחוז עיקרינו ושם אנחנו מפגינים ידע. התקנת ותיקון כיריים גז בבית הלקוח היא לא סוף העבודה חשוב שהלהבה היוצאת מהחורים תיהיה בעוצמה הנכונה ותסתנכרן במדיוק לווסט הגז ששולט על העוצמה, בזמן הבישול לא פעם ולא פעמיים האש חזקה מידי וחשוב לשלוט בצורה מדויקת למען טיב הבישול.

חשוב לציין שתיקון דליפות הינו תהליך והוא דורש הרבה מאוד ידע וניסיון , כאן בחברתנו ניתן למצוא את השילוב של שניהם תוך כדי שימוש בכלים ובמערכות המתקדמות ביותר בוק ללא התפשרות על תוצאות של לא פחות מ" טוב מאוד". המערכות שיש היום ברוב הבתים בישראל הם מערכות ישנות מאוד שצברו הרבה בלאי, טיפול במערכות כאלה דורשות רגישות ומיומנות, התהליך מאוד מסורבל אך לכן חשוב לדעת למי קוראים לטפל בבעיה.

במסעדות ובבתי מלון בכל רחבי הארץ משתמשים במטבחים בכירים שעובדים על בלוני גז גדולים מכיוון שצריכת הגז לבישול שם הרבה יותר גדולה מצריכה בבית פרטי. וכמו כל מוצר שמשתמשים בו הרבה נוצרות תקלות קטנות המצריכות טיפול מידי כי כשמדובר בגז הסכנות הן גדולות ומידיות והצתה קטנה של אש כאשר יש דליפת גז יכולה להביא להרס גדול ולסגירת המסעדה. 

מעבר לשירות הטוב והתקנת נקודות גז לבתים פרטיים, חברתנו מתמחה בתיקוני גז מוסדי בצירוף ניסיון של שנים ופתרונות טכנולוגים שיהוו פתרון מושלם עבור בית העסק שלך. יכולות התיקון במוסדות כגון התי מלון, מסעדות, צימרים, בתי נופש וכל הקשור בגופי חימום כריים ומטבחים. 

תנורי חימום

היום בישראל בעונת החורף הקרה אין בית שלא משתמש באמצעי חימום כלשהוא כדוגמת מזגן, קמין, מפזר חום ועוד. כמובן שכל אפשרויות החימום לבית שקיימים היום יכולים להוות סכנה במידה ואינם עומדים בתקני הבטיחות או במידה ולא משתמשים בהם כמו שמומלץ בהוראות היצרן. 

למה חשוב שטכנאי גז מוסמך יבצע את עבודות הגז בבית?

ישנן פעולות הקשורות בבטיחות שרבים מרגישים כי הם יכולים לבצע עצמאית ואין צורך במומחה לנושא. כזה הוא עניין של עבודות גז שונות בבתים. 

שלוש סיבות להזמנת טכנאי גז מוסמך להרכבת כיריים גז

רכשתם כיריים חדישות ואתם מעוניינים בחיבור מהיר שלהם אל משטח השיש והצנרת שמתחת לו. זה ניראה פשוט אך מומלץ כי את העבודה יבצע טכנאי גז מורשה ולא לקחת סיכון בחיבור לא נכון שיכול להביא לדליפת גז או גרוע מכך.

כללי הבטיחות לשימוש בגז

גז הוא מוצר שימושי ביתר בכל בית ברחבי הארץ שכן כולנו מכינים אוכל על הכיריים מגז ובשימוש יומיומי במקרים רבים. על כן חשוב כי התקנה של הכיריים הללו תהיה על ידי טכנאי גז מוסמך ולאחר ווידוא כי אלו מותקנים כראוי ואין חשש מדליפה של גז או כל בעיה אחרת במערכת הגז הביתית.

בטיחות בגז

גז הוא אחד החומרים הרעילים והמסוכנים ביותר שישנם, גם אם זהו מוצר שימושי עבורנו ברמה יומיומית.