למה חשוב שטכנאי גז מוסמך יבצע את עבודות הגז בבית?

ישנן פעולות הקשורות בבטיחות שרבים מרגישים כי הם יכולים לבצע עצמאית ואין צורך במומחה לנושא. כזה הוא עניין של עבודות גז שונות בבתים. 


רבים חושבים שהם יודעים היטב כיצד להחליף בלון גז או לתקן בעיות בצנרת הגז וכדומה. דבר זה מסוכן ביותר שכן כפי שציינו מדובר בעבודה הדורשת מומחיות ונוגעת לביטחון שלכם ושל הסביבה שלכם.
רצוי כי כל עבודה הקשורה בגז בביתכם תבוצע על ידי טכנאי גז מורשה ומוסמך (כמו איציק שהינו)  בעל ניסיון בטיפול בעבודות גז שונות ומודע לכל ההגבלות והתקנים העכשוויים בתחום הגז.


טכנאי גז עוברים הכשרה מקצועית רחבה ובחינות של משרד התמ"ת על מנת שיעמדו בדרישות הגבוהות של ענף זה. טכנאי גז שהוסמך ועובד בתחום יודע כי השקיע כסף וזמן רב בלימוד הנושא, עמד בבחינות שלו וחיכה לקבלת תעודת טכנאי שכזה. על כן הוא לבטח יעבוד בהתאם לכל התקנים המחמירים ביותר ולא יחפש קיצורי דרך שעלולים לפגוע בלקוחות שלו בעתיד ולגרום לשלילת הרישיון שלו.
נוסף על כך ניתן לציין כי עבודה שלא בתקנים הנכונים יכולה לגרום לפסילת חיבור הגז על ידי חברת הגז המשרתת אתכם (ואלו שתפנו אליהם לאחר מכן) שכן הבטיחות בנושא זה מעל הכול. די בהתקנה של נקודת הגז בקרבת נקודת חשמל במרחק שאינו עומד בתקן כדי לפסול את ההתקנה ולהידרש להתקנה מחדש של כל הצנרת ונקודת הגז.

אם אתם מחפשים טכנאי גז בחיפה התקשרו כעת: 072-3954221


כמו כן העבודה של טכנאי גז מוסמך היא עם ציוד וכלים מתאימים למגוון עבודות גז שיידרשו להן ולכן החלפת צינורות תהיה בצינורות מתאימים ופתיחה וסגירה של צינורות גז תיעשה כראוי עם כלים נכונים שיבטיחו עבודה נאותה וכדומה.