בחברתנו שירותי גז היא עניין של ניסיון ומקצועיות לכן כל הדברים הנלווים לנושא הם מחוז עיקרינו ושם אנחנו מפגינים ידע. התקנת ותיקון כיריים גז בבית הלקוח היא לא סוף העבודה חשוב שהלהבה היוצאת מהחורים תיהיה בעוצמה הנכונה ותסתנכרן במדיוק לווסט הגז ששולט על העוצמה, בזמן הבישול לא פעם ולא פעמיים האש חזקה מידי וחשוב לשלוט בצורה מדויקת למען טיב הבישול.

כל הנוגע ללהבה טובה היא בידי הטכנאי שכיוון ועשה את התקנה לכן חשוב לבחור בקפידה בבעל מקצוע שיעבוד ויעמוד בתקנים המחמירים ביותר למען עבודה חלקה ושוטפת במהלך השנה וללא בעיות בישול. בעולם המוסדות בו הלהבה היא חלק בלתי נפרד מההכנסות של העסק כשסירים מספקים מזון לאורך כל היממה, חשוב שהלהבה תשאר דולקת ולא תיהיהנא שום דליפה או סתימה של גז שתעצור את העבודה.

כיוון הלהבה נעשה בעזרת מכשיר מד לחץ שבודק קודם את תקינות הזרימה במערכת ולאחר מיכאן מחבר את הצינור בשסתום שילוט בלחץ הזרימה לאורך כל הדרך וחשוב שיעבוד טוב , את הלהבה ניתן להדליק על ידי מבערים חיצונים או על ידי המצת המותקן בתוך התנור בצורה מובנית כשפעולת ההדלקה של הגז והלחיצה על המצת נעשת באותו זמן ומספקות את פתיחת הלהבה בצורה טובה ומבוקרת. חשוב תמיד לבדוק שאין שום דבר שיכול לסתום כניסה של אוויר לחורי הלהבה כיוון שגבר כזה יכול לגרום ללהבה לכבות ולגרום לגז להמשיך לזרום ללא בעיה ובצורה מסוכנת מאוד.