חברתנו מתמחה בהתקנת מערכות גז מתקדמות שילוו את הלקוח לאורך כל שנותיו במקום העבודה ללא דופי, יש ברשותינו את כל הידע לעבודות פרויקטים מהמובילים בשוק בידיע ברורה שהתוצאה הסופית והעבודה האיכותית היא במקום הראשון. לכל בית חדש בישראל צריך להקים תשתית גז חדשה. 

לכן חשוב לבחור בחברה אמינה שברשותה טכנאי גז מהמובילים ושתספק את המלאכה ותקבלו מעכרת כשירה שתענה על כל הדרישות שתרצו לבצע מכל האפשרויות הן אם לבישול והן אם לחימום הבית. כאן בחברתנו אנחנו חושפים בפני הלקוח עולם שלם של אפשרויות גז מתקדמות והמובילות בשוק כולל מתן שירות ופתרון בעיות בכל מקום בארץ ,העבודה מתבצעת בהתאם לקוטר הצינורות איתו נעבוד נוסיף גם שהעבודה מתבצעת בהתאם לתקנים הנדרשים לפני תחילת העבודה.

ישנם מגוון רחב של אפשריות בין מוצרינו לדוגמא מחמם מים – זוהי מערכת מתקדמת שדורשת עבודה משותפת עם חברות הגז המספקות את המעבר של הגז בבית , לאחר ההתקנה של גוף החימום והחיבור למערכת עוברים מים חמים שזורמים בזרם נוח לשטיפה של הגוף וללא ביזבוז של חשמל דרך דוד השמש ואיכות ללא כוונה להתפשר.

עולם הגרילרים בחברתנו הוא מהמתקדמים והטובים ביותר, זהו כלי שדורש מערכת איתנה ומתקדמת שתוביל גריל גדול בעל עוצמת חימום מרבית לבישול טעים, לכן נתקין תשתית נכונה שבסופה נחבר אליה גרילר, חשוב לציין שבנוסף להתקנה תקבלו את כל המוצרים הנללוים כגון – ווסטים וצינורות גומי עם הדרכה צמודה לתפעול השוטף של המערכת החדשה.