מעבר לשירות הטוב והתקנת נקודות גז לבתים פרטיים, חברתנו מתמחה בתיקוני גז מוסדי בצירוף ניסיון של שנים ופתרונות טכנולוגים שיהוו פתרון מושלם עבור בית העסק שלך. יכולות התיקון במוסדות כגון התי מלון, מסעדות, צימרים, בתי נופש וכל הקשור בגופי חימום כריים ומטבחים. 

השינויים הגוברים בעולם המסעדנות והנופש מרים את קצת הביקוש להתקנה, בקרה, ותיקון של נקודות גז במוסדות ובענף המזון בפרט גורמים לנו כחברה להבין שתגובה מהירה ומקצועית היא שם המשחק לכן אנו מציעים פתרונות איכותיים שיביוא לרמת ביצוע נכונה מצד המטבח והגופים המחממים הנמצאים אצלך כלקוח.
אנו עובדים במשותף כבר שנים ומספקים שירותי תחזוקה למנהלי מטבח, קייטרינג, בתי אבות, בתי חולים, כל אלה מחזיקים מטבחים עצומים שמספקים עשרות מנות מזון ביום ודורשים שירותי גז נוחים לכן הניסיון שלנו עושה את ההבדל.

המטבח המוסדי פועל בתדירות גבוה מאוד ונקודות הגז בו הן החלק העיקרי, לכן בטיחות היא חלק בלתי נפרד מעבר לעבודת ההתקנה ולכן אנו לוקחים אחריות לכל עבודה אצל לקוח כך שבמהלך השנה לא כל תקלה תיהיה מלווה בהוצאות מאות שקלים, אצלנו חיסכון הוצאות בית העסק מנקודת הגז היא במקום הראשון ולכן אנו גם מובילים בתחום. הדרך להגיע לתפוקה טובה וחסרת תקלות במהלך כל השנה היא כמובן מערכת גז טובה שעשויה מהחומרים האיכותיים ביותר שלא התבלו כל כך מהר ויגרמו לתקלות.