היום בישראל בעונת החורף הקרה אין בית שלא משתמש באמצעי חימום כלשהוא כדוגמת מזגן, קמין, מפזר חום ועוד. כמובן שכל אפשרויות החימום לבית שקיימים היום יכולים להוות סכנה במידה ואינם עומדים בתקני הבטיחות או במידה ולא משתמשים בהם כמו שמומלץ בהוראות היצרן. 

כיום שוק מוצרי החימום רחב מאוד ותוכלו למצוא מגוון אפשרויות אותם תוכלו לרכוש בהתאם לצרכים שלכם, לגודל החדר, למידת החשיפה למים או תנורים המומלצים לחדרי שינה וחדרי ילדים.


בנוסף יש לקחת בחשבון את צריכת החשמל של המוצר כאשר אתם בוחרים תנורי חימום לביתכם או אפילו למבנים ציבורים גדולים שדורשים כמות גדולה של מחממים מכיוון שהמבנים הרבה יותר גדולים. במידה ואינכם מעוניינים בתנור ספירלה, מפזר חום או כל אפשרות חימום שצורכת חשמל תוכלו להתקין בביתכם קמין על נפט, אח שעובד על שריפת עצים ועוד ואין לכם מה לחשוש כי אף אחת האפשרויות אינה משאירה ריח לא נעים בחלל וכולן בטיחותיות לחלוטין.

חימום חוץ לימי החורף

ישנם בתי קפה, מסעדות וגני אירועים רבים שבחורף דואגים ללקוחותיהם ומחממים את בית העסק שלהם בתנורי חימום הנקראים פטריות חימום שעובדות על בלוני גז. פטריות החימום מגיעות בצורה מעוצבת, עשויות מנירוסטה ובטיחותיות לחלוטין מכיוון שבלוני הגז לא גלויים ומקום יציאת החימום הוא גבוה ולא בהישג ידם של ילדים. פרטיות החימום מתאימות בנוסף אפילו לחצרות, גינות פרטיות ומרפסות במידה והנכם אוהבים לשבת במרפסת גם בחורף בימים קרים ומחפשים פתרון חימום אפקטיבי ולא יקר.