ברז גז חשמלי הוא ברז שעובד על מערכת חשמית ומקבל פקודות לעבודה יעילה ובטיחותית יותר של הגז. הברז החכם יודע לזהות דליפה של גז ובכך למנוע צרות שיכולות להגמר באסון, הברז עצמו מיועד למוסדות ותפקידו לא בא על חשבון צינור גז רגיל אלא כתוסף שעובד איתו במקביל.

התקנת הצינור נעשת על ידי המתקין - איציק שהינו טכנאי גז מוסמך - כתוסף מערכת הגז הנדרשת היום על ידי סיפוק חומרה מפקחת לנושא התקלות במערכת בצורה יעילה ומגוננת, כל עסק שנקודת הגז היא מקור פרנסתו ומקור העבודה בעסק צריך ברז חשמלי שישמור על תהליך תקין של עבודה בחיי היום יום ובניהול שיגרה תקין של עבודה על הגז.

ברז גז חשמלי מותקן בעיקר כחלק ממתקן גלאי גז שאות חובה לשים בכל מוסד לעבודה על גז בכדי למנוע בעיות דליפה ולאתר אותן במהירות המירבית , עבודה עם ברז חשמלי מקדמת את בית העסק שלך לעבוד נכון בצורה יעילה ונכונה כך שלא תסכן את הסובבי והעובדים באיזור עבודתך. חשוב לציין שיש המון טכנולוגיות הקשורות בנושא וצריך לדעת בדיוק את המערכת המתאימה לכמות העבודה ושתתאים למערכת הגז המותקנת בשטח העבודה את הדבר יש לאשש על ידי בידוק מקיף וסקר שוק נכון על ידי קבלת יעוץ שיכווין אתכם איזה שאלות לשאול. ברז גז הוא בעצם שסתום שמבקר את תהליך הזרימה של הגז בצנרות שבמערכת ובעזרתו נוכל לבקר ולשלוט על הלחץ והתקלות בעת הבעיה והדליפה.