התקנה של נקודות גז דורשת את היכולות המקצועיות שכאן ניתן למצוא ובשפע , בכדי להפעיל כריים לבישול טוב צריך נקודת גז שתעבוד ללא סתימות ודליפות מיותרות לכן כדאי מאוד לבחור את הגורם הנכון שיבוא ויבצע את הפעולה ללא פשרות. ההתקנה תתבצע במקום שנבדק מבעוד מועד ותתאפשר לכך. 

לאחר איתור הנקודה המתאימה תותקן מערכת מתקדמת שתספק ותוביל גז איכותי ישר לתוך ביתך או בית העסק ללא תקלות ותספק שירותי בישול, חימום, במשך כל השנה. חשוב לציין שלאחר כל התקנה חברתנו מתקשרת ללקוחוינו ומבקשת להביע את שביעות הרצון ולבקש נקודות לשיפור במידה ויש כדי לשפר את השירות ולהעניק תמיד הרבה יותר משאר המתחרים.

לאחר התקנת נקודת גז ישנם מוצרים נילווים שנספק לכם בכדי שתוכלו לעבוד מול מערכת מתקדמת בביטחון וללא חששות, כגון ווסט גז וצינורות גומי שימנעו את הדליפות והסתימות בביתכם וימזהרו קריאות לטכנאים, בנוסף כחלק מהשירות נבצע בדיקת תאימות לחץ אוויר בדיקת רעלים ובדיקת תקינות של העבודה שזה עתה התבצעה. חשוב לציין שבנוסף נציע שירותי התקנת כיריים שיתאימו בול לעבוה האיכותית שנעשתה על ידינו, נוכל להתקין גופי חימום שישבו על הכריים ויעזרו לנו בבישול במהלך כל השנה.במהלך השנים בתים ישנים עוברים שיפוץ ולפעמים רוצים להגדיל את המטבח ולהעביר נקודות גז בבית כאן תוכלו למצוא פתרונות העברת נקודות ביסודיות כך שהנקודה החדשה תיהיה טובה מהקודמת ותתחבר למערכת גז חדשה ומשוכללת בתוסף כל המוצרים הבטיחותים הנדרשים והתקנה.