הכיריים. אנחנו משתמשים בהם ביום יום בשביל המון דברים. לבשל אוכל טעים וחמים, לטגן משהו בכדי שיהיה קריספי ועסיסי ולפעמים סתם בשביל לחמם מים. את כל הדברים האלו אנחנו מצליחים לעשות בעזרת הכיריים – שמחובר אליהם הגז. אבל אם הגז לא מחובר? נניח ועברתם דירה, או שקניתם תנור עם כיריים חדש. אתם רוצים לחבר אותם, אבל אתם לא יודע איך בדיוק לעשות את זה בצורה הטובה ביותר. שאלתם כמה אנשים שאתם מכירים וסומכים עליהם והם אמרו לכם שזה פשוט וקל וכל אחד יכול לעשות והקשבתם להם. אחרי כמה זמן, אתם מתחילים להריח ריח מוזר וחזק מאוד של גז. אולי השארתם אותו דולק? אולי הוא פתוח ונוזל ממנו בלי שהוא דולק? אתם לא מצליחים לגלות את הבעיה. כיביתם את הכל ועדיין יש ריח. זה הזמן לקרוא לאיש מקצוע שיתקן את הכיריים גז. האמת, כבר לפני כן, במקום להתקין בעצמכם הייתם צריכים לפנות לאיש מקצוע – אבל אם זה לא קרה, אתם עוד יכולים לתקן לפני שייקרה אסון.

 

מה הדרך הטובה ביותר לתקן כיריים של גז?

 

הדרך הטובה והנבחרת ביותר לטיפול בעיות גז היא קריאה לטכנאי כיריים גז שידע לטפל בבעיה ללא תקלות מיותרות. חשוב להוסיף ולציין שטיפול לא מקצועי בבעיה בכיריים יכול לגרום לבעיה רק להתעצם, במידה וקרה הדבר הבעיה יכולה לעלות פי שתיים ממה שתכננתם להוציא, לכן חשוב לקחת אחריות ולא להתעסק בתיקונים מיותרים ולתת לך ולמשפחתך את הטיפול למקצוען שבחברתנו – איציק שהינו. אצלנו תוכל למצוא את אנשי השירות והמקצוע עם הניסיון שיוביל לתיקון ואיתור מקור כל בעיה, חשוב לציין שכל בית של לקוח שטכנאי הגיע אליו מקבל את האחריות המלאה לטיפול חוזר במידה והראשון לא הצליח, כמובן תוך כדי מתן שירות עצות במספר טלפון של חברתנו שזמין רוב שעות היום ויתמוך בכם כלקוחותינו בכל פניה.

 

רוצים לקבוע תיאום הגעה לתיקון כיריים גז? התקשרו כעת : 072-3954221

 

רוצים ראש שקט? תקראו לטכנאי גז בשביל הכיריים. תמיד.

ישנם הרבה מאוד משפחות בישראל שמזמן כבר לא מנפנפות במנגל גחלים על המרפסת או בגינה, והתחליף לקח הוא מנגל שעובד על גז, זהו מנגל מוכר שמהווה את הפתרון המושלם והבישול הטעים ביותר לעשיית בשר על האש, אך כמו בכיריים רגילות גם במכשיר זה יכולה להתבצע דליפה או בעיית לחץ גז שעלול לפגוע בבישול וליצור תקלות, לכן כאן תוכלו לאתר גם מענה לבעיות אלו תוך כדי שליחת הטכנאי כיריים גז שיבוא ויתקן את המערכת בנקודה הבעייתית וישאיר אותכם לתפעל את הגז בידיע ברורה שהוא לא התקלקל יותר לאורך תקופה ארוכה מאוד. חשוב לציין שכל הטכנאים אצלנו ללא יוצא מהכלל עברו את ההדרכה הנדרשת במשרד התקנים של מדינת ישראל וכולם בעלי תו תקן ספציפי.