כמעט 99% מהבתים ומהבלוקים החדשים שנבנים היום, מחוברים לגז. גם בבתים פרטיים, וגם בבתי עסק. בכל רחבי הארץ. יש גם לא מעט מוסדות, כמו גני ילדים, צהרונים ואפילו חלק מבתי ספר (בחדרי מדעים לדוגמא) עובדים בצורה צמודה ועקבית עם גז.

מצד אחד, זה מצויין. כי כולם מחוברים בצורה תמידית לגז וככה יש אספקה זמינה בכל הארץ ואפשר תמיד לבשל כשאנחנו רוצים ולא להיות תלויים באנשים או בזמנים מסויימים.

מצד שני, טמונה סכנה דיי גדולה דווקא בגלל שהוא נפוץ מאוד. כל שנה ישנן כמה אלפי מקרים של דליפת גז בכל הארץ... הרבה פעמים זה נובע מטכנאי גז שלא עשה את עבודתו כמו שצריך. כמו בכל מקצוע, יש אנשים מקצוענים – שיודעים את כל מה שצריך לעשות, בכל מקרה אפשרי, ויש את אלו שיודעים חלק (אם בכלל) או מייעצים לאנשים אחרים עצות מיותרות שעולות להם בסיכון בחייהם ובעלות כספית. 

כמובן, חלק מהמקרים אתם יכולים להסתדר בעצמכם אבל יש כמה דברים שאתם חייבים לשאול את עצמכם קודם – האם עשיתי את זה קודם? אני מרגיש נוח ובטיחותי לעשות את זה? האם אני יודע מה המקרה הגרוע שיכול לקרות? 

אם לא עשיתם את זה קודם – לא החלפתם נקודה בגז, לא נגעתם בצינור מעודכם – כנראה שעכשיו זה לא הזמן הנכון לעשות את זה. אם אתם לא מרגישים בטוחים לגבי הבטיחות של מה שאתם עושים – עדיף שלא תגעו בכלל ותתרחקו ותקראו לאיש מקצוע אמין. והמקרה הכי גרוע, לצערנו, בגז, זה שכל הבניין יתפוצץ. וקרו מקרים מעולם. לכן, ההמלצה שלי האישית, אם לא נגעתם בגז ודברים הקשורים אליו עד כה, אל תהפכו את זה לפעם הראשונה שלכם, הרימו צלצול אליי,איציק שהינו טכנאי גז בחיפה אשמח להכווין ולעזור לכם.

אז אם אתם נתקלתם ואתם צריכים סיוע - התקשרו כעת :053-7258674

האם זה הזמן לפנות לאיש מקצוע שמתעסק בגז באיזור חיפה והצפון?

קודם כל, תפנו את כל מי שעלול להינזק מזה. ילדים קטנים, אנשים מבוגרים, השכנים... את כולם תסבירו להם מה המצב ולמה הבהילות ותוציאו אותם לאיזור בטוח. מיד אחרי זה, אם אתם זקוקים לטכנאי גז בחיפה ובאזור, הרימו אליי צלצול ואני אבוא ואסדר את מה שצריך. אני עובד בעיקר באיזור חיפה והצפון. המטרה שלי היא לבוא כמה שיותר מהר, לפנות את הסכנה ולדאוג לביטחון שלכם ושל ילדכם ושל כל הסובבים אתכם. אם אתם רוצים לבדוק טכנאים אחרים בצפון, גם בסדר, רק תשימו לב, שטכנאי בישראל מחוייב על פי חוק להיות בעל תעודה מוסמכת ממשרד העבודה על כל שהוא מוסמך ולעמוד בכל הדרישות של המשרד. לכן כשאתם מתקשרים לאחד כזה, תשאלו אותו אם יש לו תעודה, דבר ראשון.

איציק שהינו - טכנאי גז מוסמך ומקצועי באיזור חיפהטכנאי גז בחיפה

לטכנאים בתחום הגז נערכים מדי תקופה מבחני הסמכה, שמוודאים שאכן לנותן השירות יש את כל הכלים והידע על מנת לעשות את עבודתו בצורה הטובה ביותר מבלי לגרום לסיכון לדיירי הבית או לנמצאים בבית העסק, ולכן כאשר אתם מזמינים איש מקצוע שיש לו תעודה –עדכנית- אין לכם כלל ממה לחשוש. בנוסף עוד דבר שצריך לזכור זה שהיום ישנו חימום מים למקלחת על גז, המחליף את דוד השמש וגם לשימוש זה יש לדאוג כי הוא עומד בכל תקני הבטיחות, ולא להתקין את המכשיר בכוחות עצמכם מכיוון שטכנאי גז בחיפה שהוא מוסמך ידע לומר לכם איפה בדיוק כדאי להתקין את המכשיר ואת בלוני הגז בצורה שלא תהווה סכנה.

אז אם אתם נתקלתם ואתם צריכים סיוע - התקשרו כעת :072-3954221