לצערנו הרב בישראל ובכלל בעולם לא פעם אנו שומעים על מקרים של שריפות עקב פיצוץ בלוני הגז שלקחו קורבנות,רוב המקרים הללו היו יכולים להימנע בצורה מאוד פשוטה – אם את עבודת ההתקנה או תיקון התקלה והדליפה היה מבצע טכנאי גז מומחה.

אין דבר יותר חשוב מגז תקין ומתפקד בצורה ראוייה. בין אם אתם רוצים לבשל אוכל למשפחה שלכם, או אם לדוגמא ניהיה קצר בחשמל ואתם בכל זאת רוצים לשתות שתייה חמה עד שהטכנאי של חברת החשמל יגיע ויסדר... תוכלו למלא מים ולהרתיח קומקום בלי שום בעיה. בישראל ובפרט אם אתם מחפשים טכנאי גז בקריות תוכלו למצוא מספר רב של בעלי מקצוע בתחום הגז שמוכשרים לעבודה מטעם משרד העבודה, שישמחו להגיע אליכם לכל תקלה בגז – בין אם זו דליפה, התקנה מחדש, תיקון ושיפוץ. אם הטכנאי מוסמך מטעם משרד העבודה ויש לו תעודה תקפה – הוא רשאי לבוא ולערוך התקנה והרכבת מערכות גז בבתים פרטים וגם בבתי עסק ובנוסף הוא יוכל להפנות אתכם לספקי גז מורשים בישראל העובדים באזור מגוריכם.

במגזר הפרטי הגז משמש כאמצעי השכיח והמרכזי ביותר להרבה מצרכי הבית. אם לדוגמא אתם צריכים להכין אוכל – הגז משמש לבישול. אולי לשתות שתייה חמה? הגז משמש גם להרתיח מים. אפילו אם אתם רוצים להאכיל את התינוק הקטן שלכם בדייסה ולחמם מים – יותר חסכוני יהיה להשתמש בגז מאשר בחשמל. עוד שימושים שיש לגז שנפוצים הם חימום והסקה. אם אינכם מעוניינים לסכן את בני משפחתם פנו אך ורק לטכנאים מורשים בעלי תעודה שנכונה לתאריך ביום הוא מגיע אליכם (ולא פגת תוקף לפני כמה חודשים או אפילו ימים) ואל תנסו בשום פנים ואופן להתקין או לתקן מערכות גז בעצמכם, רוב התאונות קורות כך. כי אנשים חושבים שהם יודעים הכל ויכולים לסדר בעצמם. תחסכו לעצמם.

רוצים להתקשר אליי עוד היום? זה המספר :053-7258674

איך ואיפה ניתן למצוא טכנאי באזור הקריות

היום בחיפוש קצר באינטרנט תוכלו למצוא מספר גדול של חברות וטכנאים פרטיים מורשים בקריות שעוסקים במערכות גז, מיומנים ואמינים שחלקם אפילו עומדים לרשותכם עשרים וארבע שעות ביממה. כמו כן תוכלו לקרוא המלצות ולהתעדכן במידע על הוראות בטיחות מומלצות ועל תקני הבטיחות בחוק שצריכים להתקיים בכל התקנה של מערכת גז חדשה. מכיוון שכיום ישנם המון חברות שעוסקות בתחום הגז תוכלו למצוא בקלות ובמהירות את השירות המתאים לכם ביותר והקרוב ביותר לבית מגוריכם וכמובן שתוכלו גם לעשות השוואת מחירים על מנת למצוא מחיר נוח לכיס שלכם.

אז אם אתם צריכים טכנאי מוסמך ומקצועי - זה המספר: איציק שהינו 072-3954221