הגז הוא אחד מהמצרכים היותר חשובים בבית. כמה פעמים קרה לכם שפתאום באמצע החורף קפץ החשמל ולא חזר לכמעט שעה או אפילו שעתיים? ופתאום התינוק התעורר מהשינה ורוצה לאכול... אז מה עושים? איך תחממו לו מים? מזל שיש את החיבור השני שלא קשור לחשמל - הגז. מאוד פשוט. הוא תמיד שם (אלא אם כן הבלון נגמר) בשביל מקרים שבהם אתם לא יכולים להעזר בחשמל.

כשבאים לבנות בית חדש - צריך להזמין טכנאי גז מוסמך. כשמזמינים תנור חדש - אסור להתקין אותו עד שיגיע איש מקצוע עם תעודה ויסדר את הכל כמו שצריך.  למה כל ההגבלות האלו? למה אי אפשר פשוט להתקין לבד וזהו?

רוב ההגבלות נובעות מכך שבשנים האחרונות חלה עלייה מפתיעה לרעה של תאונות שקורות עקב דליפת גז, או התקנה לא ראוייה של הצינור לקיר ולתנור.

לכן הממשלה חייבה עסקים ע"י חוקים מסויימים שהיא חוקקה - שאותם חוקים מהווים קווי מנחה לכל מה שקשור בגז ובהתעסקות איתו - בכדי שיהיו כמה שפחות תאונות ומקרים מזעזעים שניתן.

בעקבות החוקים הללו, קמו גם לא מעט טכנאים שמציעים שירות לא אמין ולא מקורי, מיותר לציין בלי תעודה וטוענים שיש להם תעודה והם בדיוק שכחו אותה באוטו וכל מיני תירוצים כאלו ואחרים.

על איזה טכנאי אפשר להמליץ?

קודם כל, טכנאי רציני – הלך ולמד במכללה או בקורס את כל מה שצריך לדעת. יש כמה רמות קורסים – מתחיל ומתקדם, חשוב שתדעו גם את זה – כדי לדעת מה רמת הבקיאות של איש המקצוע שמגיע אליכם לבית או לעסק לסדר את התקלה.

בנוסף לא מספיק שהוא היה בקורס, הוא גם צריך לעבור את כל המבחנים וההסמכות ולקבל ציון מכובד, בכדי שמשרד העבודה יוכל בכלל להנפיק לו רישיון של טכנאי מוסמך. אחרי כל הדברים האלו – הוא גם צריך לעבור תקופת הכשרה שנקראת גם תקופת התמחות וללמוד את המקצוע בפרטיקה – איך באמת מיישמים את כל החומר שהוא למד בקורס בחיי המעשה והוא נתקל בלא מעט בעיות שהוא צריך לפתור אותם (אם הוא לא מצליח, יש לו בוחן שיכול לעזור לו) ובכך הוא צובר ניסיון ואחרי כמה זמן הוא יכול להיות עצמאי בתחום.

אז איך בוחרים טכנאי שאפשר לסמוך עליו והוא מומלץ?

לא צריך לשבור את הראש יותר מידי. אתם כבר הגעתם לפה וזה אתר של אחד כזה.
איציק שהינו- טכנאי גז מומלץ. אין ספק שייעשה את העבודה בצורה מעולה כמו שצריך. הוא בעל רמה 2 ויש לו את ההרשאות לתקן ולסדר כל מה שצריך ולהחזיר הכל למצב הבטוח והטוב.

אז למה אתם מחכים? התקשרו כעת : 072-3954221